Co ja tu wyprawiam?

Obserwuję, notuję, komentuję. Potrafię ostro przyłożyć, ale nie robię tego notorycznie. Pistacjowy blog jest moją osobistą odtrutką na polityczno-obyczajowe niestrawności. Piszę głównie dla siebie, ale Wasze wizyty cieszą mnie niezwykle. Wpadajcie o każdej porze, pogadamy :))

sobota, 19 grudnia 2015

Gorszy sort - z przyjemnością

Wiedząc kto określa mnie jako gorszy sort, czuję się zaszczycony. Z tym rzekomo najlepszym, nie mam i nie miałem nic wspólnego. Lepszy jest najlepszy, bo sam się tak ocenia. Czuć rosnące samozadowolenie i wyższość ponad wszystkim. Panoszą się i zachłystują, dokonują błyskawicznych spustoszeń pod osłoną nocy. Czyżby przeczuwali, że ich czas nie będzie trwał wiecznie?

Zbliżają się święta i tradycja zobowiązuje. Zyczę nam wszystkim zdrowia, spokoju i radości. Aby samotni mieli z kim porozmawiać, głodni czym się posilić, a zmęczeni mogli odpocząć.

Trzymajmy się razem.


Pozdrawiam serdecznie -

Wasz gorszy sort.

4 komentarze:

 1. Drogi Gorszy Sorcie, właśnie zdałam sobie sprawę, że właściwie to ja nie znam bliżej nikogo tego "lepszego sortu". Co więcej, wcale mi się nie pali do takiej znajomości. Buziak - powiedział lis drugiej kategorii

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poświątecznie uściskuję z naiwną nadzieją na dobry nowy rok...

   Usuń
 2. Jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było

  OdpowiedzUsuń